kali.net.pl

kali.net.pl

jak pielegnowac wlosy zeby nie wypadaly

jak pielegnowac wlosy zeby nie wypadaly

Mydło na opryszczkę Is It starej żony Tale

Używanie mydła do zakażenia wirusem opryszczki uznano za stara opowieść żony przez wiele lat. Z bieżących badań w ciągu ostatnich ośmiu lat jednak wykazała, że ??powszechnym składnikiem w tysiącach artykułów gospodarstwa domowego i kosmetycznych hamuje istotnie wirusa opryszczki.

Składnik ten nazywany jest laurylosiarczan sodu (SLS), znany również jako siarczan dodecylu sodu (SDS) .Ta chemiczne można znaleźć w rozmaitych produktów kosmetycznych, można znaleźć w prawie wszystkich mydła, szampony, żele pod prysznic i środki oczyszczające skórę , Podstawową rolą laurylosiarczanu sodowego mydła, szampony, jako środek pieniący i jest stosowany jako główny składnik w kąpieli.serwis telefony lg wrocław To także stosuje się w wyższych procentowych w produktach czyszczących, takich jak detergenty, ponieważ jest doskonała do odtłuszczania.

Więc w jaki sposób efekt laurylosiarczan sodu wirus opryszczki? Wirus opryszczki, co jest znane jako otoczką wirusa, co znaczy, że wirus przemieszcza się w kopercie, koperta pomaga wirus przenika się komórki, powodując infekcję. Laurylosiarczan sodu jest w rzeczywistości zdolność penetracji komórek i zniszczyć koperty zawierającej wirusa. Wiele badań nad wpływem tego środka chemicznego na wirusa opryszczki została sporządzona w Penn State College of Medicine Mary K. Howett, Ph.D. Profesor Howett pracuje obecnie nad żelem drobnoustrojów zawierających SLS traktować wszelkie formy wirusa opryszczki.

Jeśli zostały poszukiwania zwolnieniem z objawów wirusa opryszczki można natknąć innej bajki „babskie” nazywania pasty do zębów jako środka domu na opryszczkę i opryszczki. Jeśli masz zrobić trochę więcej badań w tym mogłeś zauważyć, że istnieje wiele różnych raportów co do skuteczności tego środka. Dlatego, że pasta do zębów może pracować dla niektórych jest to, że sporo pasty do zębów zawierają SLS, ale również wiele, że nie. Jeśli chcesz spróbować mydła i pasty do zębów jako środka domu do opryszczki infekcji, należy sprawdzić składniki pierwsze, aby upewnić się, że laurylosiarczan sodu pośrednictwo w handlu zagranicznym jest obecny.

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił wiele dyskusji nad wykorzystaniem SLS w produktach kosmetycznych. Nie było obawy, że chemikalia mogą spowodować uszkodzenie skóry i włosów. Chociaż prawdą jest, że SLS może zniszczyć komórki skóry, stężenie substancji chemicznej musi być bardzo wysoka, aby spowodować szkody. Odsetek SLS stosowane w produktach kosmetycznych jest znacznie poniżej poziomów, które mogłyby spowodować żadnej szkody.

Podsumowując, chciałbym dać mydło czy pasta do zębów spróbować na zakażenia opryszczką. Upewnij się, że laurylosiarczan sodu jest obecna w jakichkolwiek produktach, które kupują, i zawsze zdrowym rozsądkiem podczas próby żadnych produktów na zakażenia.

Artykuł dzięki: