kali.net.pl

kali.net.pl

jak pielegnowac wlosy zeby byly gladkie

jak pielegnowac wlosy zeby byly gladkie

Moral Hazard Hormonalna terapia zastępcza

W środku niedawnego tsunami katastrof finansowych kwestia „pokusy nadużycia” została podniesiona do opisania, jak banki, które dokonały bardzo błędnych decyzji inwestycyjnych, zostały odizolowane od ich szkodliwych skutków poprzez ratunkowych rządowych i pakietów ratunkowych.

Nie pozwalając bankom nie jako konsekwencja własnych idiotycznych błędów izoluje je od ujemnego sprzężenia zwrotnego, które mogą lepiej prawidłowe ich zachowań w przyszłości.

Więc w jaki sposób moralne niebezpieczeństwa ratowanie złych banków stosuje się do HTZ? Tylko w ten sposób: że oddzielenie działania i konsekwencje, szczególnie jeśli konsekwencje są opóźnione o lata i występują dość losowo, a „rescue” przed konsekwencjami to znak rozpoznawczy zagrożenia moralnego, a ich zastosowanie w medycynie, jak i bankowości.

jak pielegnowac wlosy zeby byly gladkie

Nie ma już żadnego argumentu wśród naukowców na temat tego, czy HTZ wiąże się ze zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka: to jest. Jeśli HRT zawiera tylko estrogen, to istnieje zwiększone ryzyko www.ladeco.pl/produkty/meble-biurowe/ raka macicy. Jeśli HRT zawiera progesteron, to istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia raka piersi.

Ponadto wszystkie rodzaje HTZ wiąże się ze zwiększonym ryzykiem udaru mózgu i zakrzepów krwi. To nie jest kwestia tego, jak hormony są wykonane (z produktów naturalnych lub syntetycznych), ale raczej to, co robią. A co robią z kobiet po menopauzie jest „nienaturalne” w kontekście starzenia się organizmu w inny sposób naturalny.

Wiemy, że istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia raka piersi w grupie kobiet stosujących HTZ, ale nie wiemy dokładnie, które z tych kobiet dostanie raka. Ważne jest, aby zrozumieć, że wiemy tylko statystyki dla grupy; Nie wiemy dokładnie, kto dostanie choroby, i czy hormony są odpowiedzialne za to.

Morał i medycznych zagrożenia związane z HTZ jest powiększony przez system opieki zdrowotnej „siatki bezpieczeństwa” – zabiegów, które są dostępne po jednym z powikłań HTZ występuje.
Artykuł dzięki: