kali.net.pl

kali.net.pl

jak pielegnowac wlosy po dekoloryzacji

jak pielegnowac wlosy po dekoloryzacji

Innym częstym problemem nie jest wystarczająco dokładne oczyszczenie. Jeśli używasz dużo ciężkich produktów do stylizacji i nie używać skuteczny szampon, produkty mogą gromadzić się i zatyka mieszki włosowe. Delikatnie masować skórę głowy za każdym razem oczyścić i używać dobrej jakości wyjaśnienia szampon raz w tygodniu, aby usunąć nadmiar narastaniu.

Inne Nieszczęścia skóry głowy

Jeśli masz pewność, że rutynowe oczyszczanie nie jest przyczyną twojego suchą skórę głowy, być może trzeba będzie wziąć pod uwagę inne warunki dermatologiczne. Łojotokowe zapalenie skóry jest jednym z takich możliwości. Przyczyną łojotokowego zapalenia skóry nie jest w pełni zrozumiane, ale prawdopodobnie jest związana z nieprawidłowościami w gruczołów łojowych.

Często, osoby z łojotokowego zapalenia skóry na skórze głowy produkują zbyt łoju, co powoduje zatkanie pęcherzyków. Świąd będą spowodowane żółtego lub białego, niejednolity skalowania; czerwony, tłustej skóry; lub brązowo czerwone guzki na skórze głowy. Hydrokortyzonu krem ??może złagodzić swędzenie i ponad-the-counter lecznicze szampony zawierające ketokonazol, smołę, pirytion cynku, siarczek selenu lub kwas salicylowy należy wyjaśnić ten stan.

jak pielegnowac wlosy po dekoloryzacji

Podobny do łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca jest kolejną prawdopodobną przyczyną suchej, swędzącej skóry głowy. airflow Osoby cierpiące na łuszczycę mogą zauważyć suchą, popękaną skórę i czerwone plamy pokryte srebrzystymi płatków. Łuszczycy należy traktować te same szamponach leczniczych wymienionych powyżej, jak również roztwory do stosowania miejscowego, kremy i maści, takich jak produkty smołowe, kortykosteroidy lub witaminę D.

Jednym ze wskaźników łuszczycy jest, że wielu ludzi doświadcza objawów na więcej niż jednej części ciała. Jeśli któryś łuszczycę lub łojotokowe zapalenie skóry nie poprawi się w czterech tygodniach leczenia, należy zapoznać się z dermatologiem.On lub ona będzie trzeba sprawdzić w zakażeniach grzybiczych, takich jak grzybica lub łupież, które jest spowodowane przez rodzaj drożdży.

To prawda, że ??sucha skóra głowy jest bardziej skomplikowane warunek, że wiele osób zdaje sobie sprawę. Jeśli u pacjenta występuje świąd, łuszczenie się lub innymi objawami, podjąć działania od razu. Zbadać rutynowych i korzystania z produktów czyszczących wykonanych dla danego typu włosów. Jeśli podejrzewasz, łuszczycę lub inne warunki, nie wahaj się, aby skonsultować się z dermatologiem. Lekarz może zdiagnozować problem i opracować plan, aby złagodzić objawy szybko. Może nie być w stanie zobaczyć na skórę głowy, ale przy dobrej opieki nad nim spowoduje silne, zdrowe włosy.

Artykuł dzięki: fotele biurowe gdynia