kali.net.pl

kali.net.pl

jak pielegnowac wlosy zeby szybko rosly

jak pielegnowac wlosy zeby szybko rosly

Pomoc dla suchej, swędzenie skóry głowy

Większość z nas ma bardzo dobrą opiekę skóry widzimy. Niektórzy z moich pacjentów rozpieszczać swoje twarze z surowic i nawilżające, a inni nie pójdzie dzień bez ich ulubiony balsam do ciała. Pomimo wszystkich tych środków do pielęgnacji skóry, zbyt wiele osób zaniedbuje skórę na ich skórze głowy.http://ottoindustries.com.pl/oferta/pracownia-ochrony-powietrza/badania-pomieszczen-czystych/pomiar-poziomu-cisnienia-akustycznego Skóra głowy jest odpowiedzialny za rośnie zdrowe i błyszczące włosy. Jeśli nie są prawidłowo opiekę, skóra głowy może stać się sucha i swędząca. Nie tylko są objawy te irytujące, ale mogą być one również towarzyszyć tępy, zniszczonych włosów.

Co się tam dzieje?

Jeśli chcesz mieć zdrowe, żywe włosy, trzeba mieć zdrową skórę głowy. Podobnie jak skóra na ciele, skóra głowy rzuca martwe komórki naskórka, co około 28 dni, co otworzyło drogę do nowych komórek skóry wyjść. Jest to naturalny proces złuszczania skóry. Jeżeli ten proces zostanie przerwany, martwe komórki skóry mogą budować i tworzyć płatki, które zatykają mieszki włosowe. Jeśli mieszki włosowe są zatkane, organizm nie mogą wydzielać oleje naturalne zwane sebum, które utrzymują skórę głowy i włosy zdrowe i zrównoważone.

Gdy skóra głowy nie może wykonywać swój naturalny proces złuszczania powodu budować, będzie doświadczenie, że ścisła uczucie swędzenia, znanego jako suchą skórę głowy. Co powoduje martwe komórki naskórka, aby zbierać? Często czynniki środowiskowe są winni. W zimie, niska wilgotność i suche powietrze w pomieszczeniach może rozpuścić naturalne oleje ze swojej głowy. Jeśli używasz także szampony z trudnych detergentów lub bar mydła, kombinacja czynników może prowadzić do suchej skóry głowy. Twój szampon powinien być zrównoważone pH w celu ac i oc najtaniej ochrony naturalnych olejów skóry głowy. Jeśli mają tendencję do suchej skóry, szampon nawilżający może pomóc utrzymać skórę głowy zdrowa.

Artykuł dzięki: