Dieta to szansa na lepsze i zdrowsze życie.

Nasza misja- to pomaganie w odchudzaniu innym osobom

Nasze profesjonalne gabinety dietetyczne w poradni Dietetyk Kielce powstały po pierwsze z myślą o osobach, które chcą zadbać nie tylko o własną zewnętrzną atrakcyjną sylwetkę, ale zwłaszcza o własne zdrowie oraz lepsze samopoczucie każdego dnia. Nasi dyplomowani dietetycy ułożą dla Ciebie indywidualną oraz najlepszą zbilansowaną dietę. Dzięki niej bez problemu osiągniesz swój wymarzony cel, jakim kierujesz się, przychodząc do nas po pomoc. Pomagamy zmieniać złe nawyki żywieniowe u osób chcących zgubić zbędne kilogramy. Natomiast naszym pacjentom z chorobami dietozależnymi oraz osobom tj.: dzieciom, sportowcom, a także kobietom w ciąży, diabetykom oraz innym pacjentom cierpiącymi na dolegliwości z zaburzeniami metabolicznym, także wzmagającymi się kłopotami z własnym układem trawiennym.

Rola naszych specjalistów, dietetyków w walce o lepsze codzienne samopoczucie

Dobry dietetyk to nie tylko osoba umiejąca zadbać o czyjeś zdrowie, ale również o upodobania kulinarne pacjenta. Przy pomocy indywidualnego podejścia do Twojego problemu, będziesz odżywiać się również smacznie, ale najważniejsze w sposób zdrowy i z pożytkiem dla Ciebie. Tym samym, jednocześnie będziesz tracić na wadze. Nasze diety odchudzające nie będą przypominać w żaden sposób głodówki, a odchudzanie stanie się dla Ciebie naturalną oraz przyjemną rzeczą w Twoim życiu. Nasza praca nie kończy się tylko na ułożeniu jadłospisu i przedstawieniu go pacjentowi.
Naszą pracą pomagamy również zadbać o dalszą motywację do zmian, zmian, które nie zawsze są łatwe do zrealizowania od razu. Z naszą pomocą osiągniesz swój cel!

Zapraszamy na spotkanie do naszej poradni. Przekonaj się już dziś, że dietetyk może zostać Twoim promotorem zdrowszego oraz lepszego życia. Na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie Twoich problemów, związanych ze złym odżywianiem się. Dla nas każdy problem jest ważny, gdyż każdy pacjent jest niepowtarzalny.