Nowoczesne stoły w stylu glamour

Styl glamour już dawno podbił serca miłośników nowoczesnych aranżacji. Jest to odważny kierunek, oparty na zasadzie kontrastów, łączenia różnych estetyk, mieszania kolorów, eksperymentów z formą. Dominują tu pastelowy fiolet oraz pudrowy róż, a także błyszczące, metaliczne elementy. Nowoczesne stoły glamour występują w zróżnicowanej formie, a ich wybór jest oszałamiający!

Glamour nawiązuje do stylistyki baroku, a ta z kolei oparta była na nieustannym poszukiwaniu nowych, oryginalnych form, finezyjnych linii oraz nietuzinkowych materiałów. Dla jednych jest to szczyt kiczu, a dla innych – esencja nowoczesności. Jakkolwiek by oceniać styl glamour, z pewnością jest on oryginalny i sprawi, że wnętrze zyska nietuzinkowy charakter.

Stoły na wysoki połysk

Stół to mebel, który zwykle jest ustawiony centralnie i skupia uwagę. Warto więc wybrać model nieszablonowy do zadań specjalnych – jako stolik kawowy, podkładkę pod lekturę, pilot do telewizora lub, w przypadku większego metrażu, miejsce spożywania wspólnych posiłków wraz z rodziną lub przyjaciółmi.

Na rynku są obecnie dostępne różne opcje, stoły glamour małe i duże, a przy ich wyborze ograniczy nas jedynie budżet i wyobraźnia. Jeśli zależy nam na efekcie luksusu, postawmy na szklane, transparentne lub dymione blaty, złote lub srebrne nóżki stołu. Osoby poszukujące odważnych pomysłów, powinny wybrać modele z litego drewna lub połyskliwych tworzyw sztucznych.

Wybierz stoły glamour na meble.pl

W sklepie internetowym meble.pl znajdziesz stoliki glamour oraz większe stoły proste lub rozkładane 2, 4 i 6 osobowe. Są to różne modele, zróżnicowane pod kątem kolorystycznym, kształtu i funkcji – stoły jadalniane, kawowe, do salonu i kuchni.

Na meble.pl kompleksowo wyposażysz swój salon lub jadalnię i wybierzesz niebanalne produkty w stylu glamour i inne, nowoczesne rozwiązania, dodatki i akcesoria do twojego wnętrza. Wiele inspiracji znajdziesz też na naszym blogu, gdzie dzielą się swoją wiedzą specjaliści od najnowszych trendów wnętrzarskich.