Gdzie zabrać faceta na randkę?

Na początku znajomości jesteśmy sobą wzajemnie zauroczeni. Mamy motyle w brzuchu. Spędzalibyśmy ze razem jak najwięcej czasu ani trochę się sobą nie nudząc. Zwykły spacer czy wyjście do kina sprawia, że jesteśmy w siódmym niebie. Wszystko zmienia się wraz ze stażem naszego związku. Większość rzeczy już razem przeżyliśmy, randki stają się oklepane i nudne. Nawet nie chce nam się już nigdzie razem wychodzić. Kłócimy się nawet podczas jazdy samochodem, która wcześniej sprawiała nam dużo przyjemności. Wolimy przesiedzieć wieczór na kanapie lub ewentualnie odwiedzić znajomych.

Są jednak takie okazje, że warto szarpnąć się na coś wyjątkowego. Rocznica związku, dzień chłopaka czy urodziny. Gdzie zabrać faceta na niebanalną randkę? Co sprawdzi się dla zagorzałego fana motoryzacji?

Zaskocz go

Jeśli nasz mężczyzna jest fanem BMW, uwielbia szybkie samochody możemy wyszukać jakieś wydarzenia z tym związane. Sprawdzą się zloty starych samochodów lub targi samochodowe. W takich miejscach zbiera się dużo fanów motoryzacji. Nasz mężczyzna będzie mógł zabłysnąć swoją wiedzą lub dowiedzieć się jakiś nowinek. Z pewnością poczuje się jak ryba w wodzie. Kto wie może skończy się tak, że na następną randkę przyjedzie po nas nowym samochodem.

Prezent marzeń

Dobrym pomysłem jest również zakup kuponu na jakąś ekstremalną aktywność. Skok na bungee, ze spadochronem czy przejażdżka szybkim samochodem na torze wyścigowym. Ta ostatni opcja będzie dobrym pomysłem jeśli nasz facet lubi oglądać wyścigi samochodowe. Możecie również udać się na to kartingowy i pośmigać przez godzinę na gokartach.

Wycieczka niespodzianka

Warto przypomnieć sobie czy jest jakieś miejsce, do którego nasz mężczyzna chciał się udać. Jeśli tak po prostu zorganizujmy mini wycieczkę w to miejsce. Jeśli okazja jest bardziej specjalna możemy wybrać bardziej odległe miejsca. Dobrym pomysłem jest śledzenie stron z tanimi liniami lotniczymi. Jeśli będziemy na bieżąco z promocjami na pewno uda nam się upolować dobrą okazję.

Brak pomysłu

Jeśli już totalnie nie mamy pomysłu sprawdzi się wydrukowanie ozdobnych kuponów i umieszczenie na nich napisu: „randka – gdziekolwiek zechcesz”. Jeśli nasz facet wykaże się odrobiną kreatywności jest szansa, że wieczór zostanie uratowany. Pewnie zabierze nas na długą przejażdżkę samochodem. Z kobietami sytuacja jest o wiele prostsza. Wystarczy kupić kwiaty i zaprosić je do restauracji. Miła rozmowa przy lampce wina dopełni ich szczęścia.